ŚWIEŻE
SMACZNE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Cytroban Gepardem Biznesu 2016!

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w kwietniu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 649 firm z siedzibą w województwie lubuskim, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.

Wśród nich na 108 miejscu znalazła się nasza firma.

http://businessnow.pl/13309,gepardy-biznesu-2016-wojewodztwa-lubuskiego.html

zobacz więcej...

Firma CYTROBAN powstała w 2000r. jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w handlu hurtowym owocami i warzywami zarówno krajowymi, jak i egzotycznymi. Swoje punkty handlowe rozmieściliśmy przede wszystkim w Katowicach na placu należącym do Zakładu Targowisk Miejskich. W związku z rozwojem firmy spowodowanym w głównej mierze profesjonalizmem i ciężką pracą, powstały trzy odrębne spółki będące w posiadaniu właścicieli.

Od 2004r. nasza działalność została rozszerzona o usługowy transport ciężarowy. Realizujemy usługi na trenie kraju oraz poza nim - głównie na obszarze Unii Europejskiej. Obsługujemy klientów indywidualnych a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Współpracujemy z liderami branży spedycyjnej. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy firmą doświadczoną, rzetelną, ambitną i w elastyczny sposób dostosowujemy się do potrzeb i wymogów każdego z naszych klientów. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi.

Odwiedź nasza stronę z ofertą w zakresie transportu - klik2015 © Firma Handlowa Cytroban Plus Sp. J. M. Pałko, A. Laskowski, M. Pałko
Zakęcie 48A
67 - 106 Otyń
Biuro:
ul. Pukowca Józefa 23
40-847 Katowice
(Zakład Targowisk Miejskich)
firma | oferta | RODO | kontakt

tel. 32 354 46 44 | e-mail: cytroban@onet.pl

Projekt i wykonanie RcWebs.pl