DOŚWIADCZENIE
PUNKTUALNOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO
Cytroban Gepardem Biznesu 2016!

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w kwietniu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 649 firm z siedzibą w województwie lubuskim, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.

Wśród nich na 108 miejscu znalazła się nasza firma.

http://businessnow.pl/13309,gepardy-biznesu-2016-wojewodztwa-lubuskiego.html

zobacz więcej...

zabudowa typu: PLANDEKA
 

dł: 13,6 m; wys: 2,65m; sze: 2,45m zabudowa typu: CHŁODNIA
 

dł: 13,6 m; wys: 2,57m; sze: 2,45m

Firma CYTROBAN powstała w 2000r. jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w handlu hurtowym owocami i warzywami zarówno krajowymi, jak i egzotycznymi. Swoje punkty handlowe rozmieściliśmy przede wszystkim w Katowicach na placu należącym do Zakładu Targowisk Miejskich. W związku z rozwojem firmy spowodowanym w głównej mierze profesjonalizmem i ciężką pracą, powstały trzy odrębne spółki będące w posiadaniu właścicieli.

Odwiedź nasza stronę z ofertą handlu owocami - klik

Od 2004r. nasza działalność została rozszerzona o usługowy transport ciężarowy. Realizujemy usługi na trenie kraju oraz poza nim - głównie na obszarze Unii Europejskiej. Obsługujemy klientów indywidualnych a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Współpracujemy z liderami branży spedycyjnej. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy firmą doświadczoną, rzetelną, ambitną i w elastyczny sposób dostosowujemy się do potrzeb i wymogów każdego z naszych klientów. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi.

Trzon floty samochodowej stanowią marki Scania i Volvo. W naszej ofercie znajdą Państwo tabor zarówno pod plandekami, jak i chłodnie, dzięki którym możemy przewozić towary wymagające specjalnych warunków chłodniczych. Rok rocznie przewozimy ogromne ilości towarów wszelkiego rodzaju - towary wrażliwe na zmiany temperatury, żywność, sprzęt AGD, miedź, papier i inne, które nie sposób wymienić ze względu na ich ilość.

Wszystkie pojazdy będące własnością firmy posiadają nadajniki GPS, dzięki którym w każdej chwili możemy zlokalizować pojazd oraz śledzić jego trasę, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest posiadane przez firmę ubezpieczenie w ruchu krajowym i międzynarodowym (OCP) na 300.000,00 Euro.

Ponadto dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą, która gwarantuje profesjonalne podejście do każdego, nawet najmniejszego klienta oraz sprawne i rzetelne wykonanie usługi.

Istotnym atutem firmy jest dyspozycyjność i terminowość dostarczanych ładunków.

Zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się z naszą ofertą.2015 © Firma Handlowa Cytroban Plus Sp. J. M. Pałko, A. Laskowski, M. Pałko
Zakęcie 48A
67 - 106 Otyń
firma | oferta | flota | RODO | kontakt

tel. 68 355 50 94 | e-mail: cytroban@onet.pl

Projekt i wykonanie RcWebs.pl