DOŚWIADCZENIE
PUNKTUALNOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO

Od 2004r. nasza działalność została rozszerzona o usługowy transport ciężarowy. Realizujemy usługi na trenie kraju oraz poza nim - głównie na obszarze Unii Europejskiej. Obsługujemy klientów indywidualnych a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

czytaj więcej ...

czytaj więcej ...

W 2003 roku firma spełniła wszystkie wymagania do otrzymania licencji na krajowe przewozy drogowe z ważnością do 2053 roku. W kolejnych latach rozszerzyła uprawnienia zezwalające na międzynarodowy zarobkowy drogowy przewóz rzeczy.

Obecnie do dyspozycji mamy 9 samochodów ciężarowych o ładowności od 1,5 - 24 ton, które spełniają wszystkie wymagane normy ekologiczne.

Szczegółowa specyfikacja taboru:

zabudowa typu: PLANDEKA 6x
dł: 13,6 m; wys: 2,65m; sze: 2,45m
zabudowa typu: CHŁODNIA 3x
dł: 13,6 m; wys: 2,57m; sze: 2,45mChłodnie wyposażone są w agregaty chłodnicze z rejestratorami temperatury, dzięki czemu towar przewożony jest w kontrolowanej temperaturze. Wbudowane drukarki pozwalają przekazać naszym klientom wydruk pełnej historii zapisu z danego zlecenia.

Wszystkie pojazdy będące własnością firmy posiadają nadajniki GPS, dzięki którym w każdej chwili możemy zlokalizować pojazd oraz śledzić jego trasę, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy mają także uprawnienia na obsługę wózków widłowych, co pozwala na szybsze i sprawniejsze rozładowanie towarów. Dotrzymują oni wyznaczonych terminów i dbają o bezpieczne dostarczenie powierzonych ładunków.

Nasze pojazdy wykonują przewozy na terytorium krajów należących do Unii Europejskiej. Główne trasy wiodą przez Niemcy, Austrię, Czechy, Słowację, Holandię, Belgię, Francję, Węgry.

2015 © Firma Handlowa Cytroban Plus Sp. J. M. Pałko, A. Laskowski, M. Pałko
Zakęcie 48A
67 - 106 Otyń
firma | oferta | flota | RODO | kontakt

tel. 68 355 50 94 | e-mail: cytroban@onet.pl

Projekt i wykonanie RcWebs.pl