EXPRESS - dostawy dla gastronomii i sklepów

Cytroban Express to kolejny etap rozwoju firmy, który powstał z pasji do doskonałych produktów i gastronomii. Dzięki temu, że Cytroban działa w branży od wielu lat, możemy poszczycić się sprawdzonymi dostawcami owoców i warzyw z polski jak i z zagranicy. Pracownicy naszej firmy zawsze służą radą i pomocą w wyborze.

Stawiamy na w pełni indywidualne, partnerskie podejście – jest to dla Nas kluczem do satysfakcjonującej dla obu stron współpracy.

Zawsze świeże - zawsze na CZAS!

Zamówienia należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 12:00, jednakże jesteśmy również w stanie sprostać nagłemu zapotrzebowaniu na nasze towary.

Wyjątkiem są produkty z wydłużonym terminem dostawy, na którye zamówienia należy składać w poniedziałki i czwartki. Dostawa odpowiednio w czwartek i poniedziałek.

Nasza oferta

Naszym klientom gwarantujemy starannie wyselekcjonowane świeże warzywa, owoce, sałaty, zioła, kiełki oraz mikro liście pochodzące z kraju jak i zagranicy. Hurtownia zaopatruje w owoce i warzywa od poniedziałku do soboty. Współpracujemy z klientami na terenie Katowic oraz Śląska.

Zadowolenie klientów i wysoka jakość towarów są dla Nas najważniejsze, dlatego każdorazowo wysyłka jest sprawdzana aby produkty, które docierają do klienta były najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie aktualnej oferty cenowej produktów oferowanych w naszym sklepie.

Złóż zamówienie przez nasz sklep.
Szybko, łatwo i wygodnie.

Ciesz się terminową dostawą!

Firma Handlowa Cytroban Plus Sp. J.
M. Pałko, A. Laskowski, M. Pałko
Zakęcie 48A
67 – 106 Otyń
tel. 68 355 50 94

NIP: PL925-18-82-901

Biuro, punkty handlowe i magazyny
ul. Pukowca Józefa 23
40-847 Katowice
(Zakład Targowisk Miejskich)

tel. 32 354 46 44
fax. 32 354 46 44

Projekt i wykonanie RcWebs.pl